نماز

سلام

امروز سر کلاس یه چیزایی برای وبلاگ نوشتم ولی دیدم خیلی قشنگ نشد بی خیالش شدم...

ساعت 12:30 ولی خوابم نمیاد.گفتم بیام یه چیزی بنویسم دلم شاد شه!

امروز دوباره رفتم دنبال "دیدی گفتم".از شانس گندم همه ی آهنگای این آلبوم بود به جز همین يه دونه!حالا آدرس می دم شاید بعداً به درد خورد:

www.ali2k.com

آهنگای جدید رو می تونی اینجا دانلود کنی.حالا بگذرم...اگه عدنان اجازه بده!

تصمیم گرفتم که از این به بعد یادداشتها رو با فاصله ی زمانی بیشتری بذارم.هم تو کمتر وقتت گرفته می شه هم من راحتترم و هم اینکه موضوعهای بهتری رو انتخاب می کنم.

امروز هم باختیم!ولی این دفعه حقمون بود!آخه بابا هر کی یه چیزیش بود.جز قربون!گفتم قربون...امروز اومدم با آقا درباره ی همون مطلب حرف بزنم؛تازه فهميدم که منظورش وبلاگ خودش بوده!قربونه دیگه!

امروز می خوام درباره ی نماز حرف بزنم.فکر هم نکنم که تا آخرش ازت نظر بخوام!یه چیزی تازگی ها خیلی اذیتم می کنه!من حدود هشت ماه پیش شروع کردم به نماز خوندن.البته بی دردسر هم نبودا ولی ...آخه تو خونه ی ما کسی نماز نمی خونه.خودت حساب کن مشکلش چیه دیگه!

حالا مشکل من اینا نیست.چیزی که اذیتم می کنه اینه که نمازهام همیشه می ره برای آخر وقت.خیلی وقتها هم قضا می شه!یه بار به خودم قول دادم که این عادت رو ترک کنم ولی نشد.(تا حالا سابقه نداشته که به خودم قولی بدم و نتونم بهش عمل کنم!)شاید مشکل از اینجاست که نماز خوندن رو یه رفع تکلیف می دونم.البته این برای نماز خون به نظر من کافیه ولی خیلی بهتره که اینجوری نباشه!دليله دیگش هم می تونه تنبلی باشه.گفتم تنبلی...!همه ی دوستام به اتفاق معتقدند که من انسان بسیار تنبلی هستم(حیف که اینجا خونواده زندگی می کنه آدم نمی تونه حرفه دلش رو بزنه!)چند روز پیش تصمیم گرفتم تنبلی رو هم ترک کنم!دعا کنید برام!

این سبک نوشته های من خداییش خیلی باحاله!تو دو خط ده بار موضوع عوض می شه ولی طوری نیست عادت می کنیم!

راستی امروز رفتم سر کلاس جغرافی!می دونی از کی تا حالا نرفته بودم؟!بیچاره قلی نژاد(معلم جغرافی)دلم براش می سوزه!!!در عین آگاهی زیادش خنگه!به هر حال الگوی خوبیه...!

 تو وبلاگ یکی از دوستان دیدم که برای blogspot  هم می شه comments گذاشت.اگه emoticon هم بشه گداشت احتمالاً جام رو عوض می کنم!

آهنگ: THE CALL OF KTULU  ماله METALLICA

 

«نگاه نکن کی میگه،نگاه کن که چی می گه!»

  
نویسنده : نوید ; ساعت ٩:٥٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٢/۱٢/٧