شروع

سلام

کلا تايپ فارسيم افتضاحه! برا همين بعيد می دونم که بتونم پيغام های طولانی بذارم.فعلا دارم يه برنامه به اسم ‌fmail دانلود می کنم که احتمالا تايپم رو سريع می کنه.البته حجش زياده برا همين کلی طول می کشه. 

گفتم بايد همين روز اول يه چيزايی رو مشخص کنم.مهمترينش اینه که من اين وبلاگ رو برای خودم می نويسم برای همين اگه آدرس اينجا رو به کسی بدي ناراحت می شم(تهديد خفن!).بعدش درباره ی موضوعاتی که دربارشون اينجا می نويسم.من خودم رو صاحب اختيار می دونم و هر چی بخوام اينجا می نويسم!همون طور که گفتم هم اينجا مال منه و هيچ اصراری وجود نداره که چند وقت يه بار سر بزنی!

می دونم که حالت رو به هم زدم ولی لازم بود!

در مورد آدرس وبلاگ! با ممد و ...(هنوز اسم انتخاب نشده) مونده بوديم آدرس رو چی بذاریم که ممد متوجه بر عکس اسم من شد!بعد از چند بار تغيير، اين اسم متقارن رو انتخاب کرديم!می دونم ضايست ولی جالبه!

دليلهايی هم که اين وبلاگ ساخته شد رو تا جايی که ممکن بشه بهت می گم.چند وقت پيش تو وبلاگ امير  يه جمله ی قشنگ ديدم :

« آنان که نمیتوانند گذشته را به یاد آورند، محکوم‌اند دوباره آن را تکرار کنند »

 

فکر نکنم توضيح بيشتر بخواد فقط برای اونايی که منو نمی شناسن بگم که من خيلی بيشتر از اونی که بتونی تصورش رو بکنی فراموشکارم!دليل بعديش هم اينه که خيلی وقتا می ديدم کلی حرف برای زدن دارم ولی کسی نيست بهش بگم؛خوب از این به بعد هست ديگه!دليل بعد هم کمک خواستن از تو .اميدوارم بتوني جواب سوالهام رو بدی (به صورت نظر باشه بهتره!)دليل بعدی رو هم نمی تونم بگم!

 

« سرگشتگی و حيرت آغاز دانش است»

  
نویسنده : نوید ; ساعت ۸:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٢/۱۱/٢۸