پايان

اول یک توضیح درباره ی لینکها بدم!ترتیبی که این بغل می بینید بر اساس یک عامل من در آوردیه که بر می گرده به تاریخ اولین باری که من،چشم به این وبلاگها گذاشتم،هر چند کمی بی نظمی داره!سعی کردم به هر کسی لینک ندم که ارزش لینکهای دیگه نیاد پایین!
نمی دونم لازمه توضيح بدم چرا خداحافظی می کنم يا نه!هميشه تو اين وبلاگ بقيه از من مهم تر بودن،اين آخر کار هم می ذارم مهم بمونن.
۲۳ بهمن ۸۲ که اين وبلاگ شروع به فعاليت کرد يک هدفهايی رو دنبال می کرد.هر چند خيلی هاشون از اول مشخص نبودن ولی به معنای این جمله ی اون بابا نيست که می گه:"با نام مستعار ... مي بلاگم شايد براي روزي كه به اين نتيجه برسم چرا مي بلاگم؟ "هدفهایی مشخص وجود داشت که به مرور زمان خیلی هاشون پر رنگ تر و خیلی هاشون کم رنگ تر شدن.ولی همشون به سرانجام نرسیدن.
این نتیجه گیری شاید برای ۷-۸ ماه پیش باشه ولی اون موقع این جرات رو نداشتم که یک دفعه همه چیز رو بذارم کنار.الان شجاعتر شدم.زورم به خودم می رسه!
کوتاه بگم که دیگه تو وبلاگ نویسی فایده ای نمی بینم.
ازتون تشکر نمی کنم که حدود دو سال و نیم یا کمتر نوشته هام رو تحمل کردید!ولی از بعضی ها که بعضی موقعها نظرهای سازنده دادن ممنونم!(مشخصه که نمی تونم اسم ببرم!)
سخته برام!ولی
                       خداحافظ!

  
نویسنده : نوید ; ساعت ۱:٢۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/٥/٢